Návod k programu Recomando - pracovní postupy

Instalace aplikace

Minimální technické požadavky

Standardní počítač s operačním systémem Windows XP SP3, Windows Vista nebo Windows 7.

Požadován je .NET Framework 2.0 nebo vyšší. Instalace je ke stažení k dispozici zdarma na URL http://www.microsoft.com/downloads/.

Doporučena (není povinné) je instalace programu 602XML FILLER pro ukládání datových zpráv ve formátu ZFO. Instalace zdarma ke stažení je na URL http://www.602.cz/602xml/download_602xml_filler.

Stažení souboru instalace aplikace – spuštění instalace

  1. Pro stažení instalace aplikace Recomando přejděte na internetovou stránku http://www.recomando.cz/mojedatovaschranka.
  2. Zde u požadované verze aplikace klikněte na odkaz STÁHNOUT. Soubor Recomando_Setup.exe tak bude nabídnut pomocí dialogového okna ke stažení.

Vlastní instalace aplikace

Po spuštění instalace se zobrazí průvodce instalací, který vás v několika krocích provede celou instalací aplikace. Řiďte se zobrazovanými instrukcemi.

  1. V prvním kroku průvodce instalací klepněte na tlačítko Další.
  2. Ve druhém kroku průvodce (Licenční smlouva) si přečtěte text licenční smlouvy. Označte přepínač na volbě Souhlasím s podmínkami uvedenými v licenční smlouvě. Klepněte na tlačítko Další.
  3. Ve třetím kroku (Cílová složka) můžete změnit přednastavenou složku pro instalaci aplikace. Výrobce aplikace však doporučuje nastavení složky ponechat. Klepněte na tlačítko Další.
  4. Ve čtvrtém kroku průvodce instalací klepněte na tlačítko Instalovat.
  5. Zahájí se vlastní instalace aplikace. Průběh instalace je indikován prostřednictvím okna průvodce instalací.
  6. Po úspěšném dokončení instalace aplikace se zobrazí poslední krok průvodce instalací, ve kterém klepněte na tlačítko Dokončit.
Dignita - software pro datové schránky a elektronický podpis, čechy